Ulubiona świnka dzieci

Świnka Peppa bajki

Świnka Peppa to jedna z ulubionych przez dzieci bajkowych postaci. Ta bohaterka brytyjskiego serialu animowanego skradła serca maluchów na całym świecie. Jej uroczy, zawsze uśmiechnięty ryjek możemy już zobaczyć nie tylko w telewizji, ale także na wielu gadżetach czy ubrankach dla dzieci.

Przygody uroczej świnki

W sklepach znajdziemy też maskotki wyglądające jak ta popularna świnka. Ulubienica dzieci jest także bohaterką pięknie wydanych, kolorowych książeczek. W każdej z nich przeżywa ona i jej towarzysze inne fascynujące przygody. Podarowanie jednej takiej książeczki lub ich kompletu, sprawi każdemu dziecku znającemu tę świnkę dużą frajdę. Jeżeli ulubioną postacią twojego dziecka jest Świnka Peppa bajki te będą strzałem w dziesiątkę. Są one nie tylko bardzo ciekawe dla małych dzieci, ale także pięknie wydane i będą prawdziwą ozdobą dziecięcego pokoju.

Wspólny czas

Możecie czytać je razem, poznając niewiarygodne przygody tego zwierzątka, a także wspominając zobaczone wcześniej w telewizji odcinki serialu. Świnka Peppa wiedzie szczęśliwe życie ze swoją mamą i tatą, a najbardziej lubi bajki, które oni jej opowiadają. Jest radosna i kocha zabawę, a także nowe wyzwania. Jej przygody znają dzieci z całego świata. W serii książeczek o tej sławnej śwince znalazły się wszystkie jej przygody znane ze szklanego ekranu. Będą one jednak interesujące również dla dzieci, które Świnki Peppy nie znają ze srebrnego ekranu. Dobrze opowiedziana historia zawsze sprawi, że dziecko będzie jej słuchać z zainteresowaniem i uwagą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *